Прем'єра

Поліграфія

 Поліграфія, що продає! І це має бути найважливішою перевагою Вашої друкованої продукції! Буклет, каталог чи візитівка у фірмовому стилі — це обличчя компанії чи фірми, яку Ви представляєте. Тому помилитися з дизайном, кольоровою гамою або текстом означає зіпсувати перше враження про товари й послуги, якими б унікальними вони не були. Нерідко з-поміж замовників доводиться чути, що розробкою фірмової друкованої продукції займаються самі ж працівники чи адміністрація компанії, дивуючись потім, чому поліграфія не спрацювала. Насправді ж тільки поєднання правильної концепції, кольору, графічної презентації, відсутності граматичних помилок, якості матеріалів та друку можуть гарантувати зростання продажів та поліпшення іміджу компанії.


Рекламне агентство «Фенікс Медіа» пропонує якісну, цікаву, естетично багату, правильну за поданням інформації поліграфічну продукцію:

•    книжково-журнальну — каталоги, журнали, брошури;
•    рекламну поліграфію — листівки, афіші, газети, буклети, флаєри, рекламні проспекти, поліграфію для виставок;
•    календарну — настінні, настільні, кишенькові календарі різних конструкцій і форм;
•    офісну поліграфію — візитки, буклети, папки, комерційні пропозиції, фірмові бланки, записники;
•    POS-матеріали (для точок продажу) — цінники, шелфтокери, хенгери, воблери.

Для кого поліграфія особливо актуальна:

•    для компаній, що готуються до щорічної виставки і мають потребу в оперативному виготовленні буклетів, фаєрів, запрошень, візитівок — усього, що допоможе Вам достойно презентувати продукцію;
•    для торговельних мереж, що проводять різноманітні акції задля стимулювання активності покупців — тут у нагоді стануть плакати, флаєри, дисконтні картки тощо;
•    для компаній, що виходять на ринок чи новий регіон (банки, торговельні марки та мережі, заклади харчування, стоматології, салони краси);
•    для всіх фірм, підприємств і організацій, які упевнено почуваються в бізнесі і системно дбають про підтримку свого іміджу.

Рекламне агентство «Фенікс Медіа» радо допоможе Вам в оперативному виготовленні фірмової поліграфії. Ви отримаєте:

•    за один день — 1000 листівок формату А4;
•    за 5 днів — 1000 візитівок, від 1000 флаєрів, від 1000 буклетів;
•    за 7 днів — 1000 фірмових папок, від 100 настінних календарів;
•    за місяць — від 100 папок з індивідуальною висічкою, від 100 авторських презентаційних каталогів.

До того ж рекламне агентство «Фенікс Медіа» може розробити дизайн Вашої поліграфічної продукції, підготувати макет і верстку, виконати після друкарську обробку.

 

Створення логотипу

Розписувати на кожній сторінці сайту або на упаковці кожного продукту гідності і особливості Вашої компанії дуже складно, та й марно - споживач навряд чи буде все це читати. Є інший, більш простий і ефективний спосіб виділити й ідентифікувати свої товари і свою фірму серед всіх інших - цієї мети служить створення фірмового логотипу.
Згадуючи вироби улюбленої марки, споживачеві на думку в першу чергу, як правило, приходить її логотип або фірмовий знак - унікальна картинка, що дозволяє викликати певні асоціації і емоції у споживача. Якщо думаємо про Apple, підсвідомо згадується надкушене яблуко, якщо вимовити слово Google, то в пам'яті спливуть знайомі кольорові букви. Чи є у Вас свій логотип, що запам'ятовується, що відображає основну ідею Вашого бізнесу?
Створення логотипу компанії - це, безумовно, вкладення в майбутнє. Покупець швидко забуває назву і особливості технологій, інгредієнтів і матеріалів, з яких виготовлені Ваші товари, однак він назавжди запам'ятовує символіку продукту, який йому сподобався.
Створення логотипу, який буде відповідати суті Вашої компанії, і який буде однаково ефектно виглядати на будь-яких носіях інформації, Ви можете замовити в агенції «Фенікс Медіа». Ми вміємо працювати з квітами, шрифтами, графічними об'єктами та слоганами, тому створення логотипу для сайту займе досить небагато часу і неодмінно завершиться успіхом.
Після затвердження одного з робочих ескізів Ви отримаєте електронний варіант свого нового фірмового знака і рекомендації щодо його використання.
Щоб замовити створення логотипу, просто зателефонуйте нам.

 


Створення фірмового стилю

Команда агенції «Фенікс Медіа» до розробки фірмової атрибутики підходить з позиції маркетолога і дизайнера - тільки так можна забезпечити її життєздатність. Ми втілимо в реальні об'єкти Вашу концепцію, якщо вона вже створена, і допоможемо розробити фірмовий стиль з нуля, якщо у Вас є тільки загальні ідеї.
Створення фірмового стилю, що є частиною візуального сприйняття організації і її продуктів - неодмінна умова для кожної компанії, яка збирається надовго завоювати увагу і лояльність своїх споживачів.
Створення фірмового стилю (розробка) включає:

- Створення логотипу;
- Підбір фірмових шрифтів і колірної гами;
- Створення фірмових елементів і різних носіїв діловодства - візиток, бланків, конвертів папок, презентаційних матеріалів і т.д.

У процесі роботи над фірмовим стилем готується кілька робочих варіантів, серед яких Замовник вибирає найбільш підходящий з його точки зору. Останній «відшліфовується» і адаптується під різні види носіїв. Так, створення фірмового стилю сайту передбачає оформлення ресурсу відповідно до загальної концепції компанії, органічне «вплетення» фірмових елементів в дизайн інтернет-проекту.
До агенції «Фенікс Медіа» Ви також можете звернутися в тому випадку, якщо Вам необхідно провести рестайлінг фірмового стилю, наприклад, при розширенні або зміну виду діяльності.
Створення фірмового стилю має на увазі підготовку брендбуку, в якому описуються рекомендації з використання і відтворення фірмової символіки.
Терміни виконання робіт можуть варіюватися від декількох днів до декількох тижнів - в залежності від складності та обсягів робіт. Однак ми, точно так само, як і наші Замовники, не зацікавлені в затягуванні процесу, тому в будь-якому випадку всі роботи будуть виконані оперативно.
Щоб отримати консультацію або замовити розробку фірмового стилю - телефонуйте або приходить в наш офіс.