Прем'єра

Сайти
Чи є користь від сайту, якщо Ваша діяльність зовсім не стосується Інтернету? Є, і чимала. Адже сайт потрібен не стільки Вам, як Вашим потенційним клієнтам і партнерам! Люди щоденно шукають інформацію про товари чи послуги в Інтернеті, і чи віднайдуть вони там сайт Вашої компанії, залежить від Вас.

 

Найголовніше, розуміти, що сайт Вам насправді потрібен! Що він створюється не для того, щоб просто було, бо є в інших, а для виконання цілої низки функцій:

• правильно створений і розкручений сайт знаходить нових клієнтів;

• він працює цілодобово і без вихідних;

• сайт інформує цільову аудиторію, яка шукає інформацію саме про Ваші чи схожі товари й послуги;

• сайт розповідає про Ваші конкурентні переваги й відповідає на запитання клієнтів;

• наявність сайту зміцнює Ваш позитивний імідж.

Порада від «Фенікс Медіа»: не користуватися сучасними інформаційними технологіями чи не помічати їхніх переваг — значить відмовлятися від серйозних інструментів розвитку бізнесу.

Чому розробкою Вашого сайту має займатися наша компанія?

Ми ретельно вивчаємо напрями Вашої діяльності, щоб розробити правильну структуру і дизайн майбутнього сайту та допомогти з вибором його функціональності.

Сайти від рекламного агентства «Фенікс Медіа» швидко завантажуються, мають правильно розміщену й грамотно подану інформацію, зручну навігацію та нескладний у користуванні адміністративний блок управління сайтом.

Ваш сайт буде на перших позиціях за результатами пошуку — клієнти легко знаходитимуть Вашу компанію.

Сайт працюватиме на результат (залучення клієнтів, донесення їм необхідної інформації) та спонукатиме звернутися до Вашої компанії.

Очікувані результати: поліпшення позицій сайту в Яндексі — через 3 місяці, в Google — через 3 тижні; в Mail.ru та Rambler.ru — через 3 місяці.

 

Комплекс наших послуг 

 

 

1. Створення веб-сайтів

 

Кому може знадобитися створення сайтів:

* фірмам та організаціям, що лише починають свою діяльність і залучають потенційних покупців і клієнтів (створення сучасного сайту дозволяє знайти споживача далеко за межами свого району, міста, країни);

* підприємствам, які вже мають досвід комерційної діяльності, бажають розширити географію своєї присутності (створення сайту ru — відмінна альтернатива відкриттю власних представництв, тим більше, що послуги зі створення сайту обійдуться куди дешевше, ніж оренда приміщення та найм персоналу);

* компаніям і підприємцям, що намагаються вивести на ринок новий продукт або оповістити про майбутній промо-захід (у цьому випадку оптимальним є створення привабливих анімованих сайтів).

Один із основних напрямів діяльності агенства «Фенікс Медіа» — це створення веб-сайтів. На Ваше замовлення ми спроектуємо та реалізуємо ресурси будь-якої складності — від невеликих сайтів-візиток до масштабних порталів та інтернет-магазинів. Створюючи сайт, ми виконуємо цілу низку робіт:

* проводимо аналітичне дослідження, що дозволяє з'ясувати, для якої аудиторії створюється комерційний сайт, які завдання покладає на ресурс його Замовник. На цьому етапі визначається відповідний тип сайту, його функціональність і стиль оформлення;

* другий етап, без якого не уявляється сучасний сайт — це дизайн. Від професіоналізму веб-дизайнера залежить, наскільки «дружнім» буде ресурс для користувачів: і за стильовим оформленням, і за зручністю в користуванні. Агентство «Фенікс Медіа» створить як новий сайт, так і виконає редизайн уже існуючого;

* підготовка робочої платформи — послуги зі створення сайтів можуть передбачати написання унікального коду або ж імплементацію на автоматизовані системи управління контентом. При цьому вартість створення сайту може істотно змінюватися;

* останній етап — це тестування готового продукту і, якщо необхідно, доопрацювання окремих деталей.

Щоб замовити створення сайту або уточнити, скільки коштує його створення, телефонуйте: 0 (98) 30-35-777. Для початку ми складемо Договір, в якому будуть обумовлені терміни виконання робіт та вимоги до майбутнього проекту.

 

Сайт-візитка 

Мережу Інтернет можна представити як величезний, постійно оновлюваний каталог, в якому покупці шукають необхідний товар чи послугу. У цьому каталозі має бути присутня і Ваша сторінка, якщо Ви хочете, щоб споживачі дізналися про Ваші діяльність і продукти. Іншими словами, Вам потрібен свій невеликий сайт-візитка, який буде цілодобовою рекламою Вашої фірми або компанії на території, яку щодня відвідують мільйони потенційних покупців. На створення сайту-візитки, який може містити декілька сторінок, зазвичай витрачається небагато часу. Основне завдання такого ресурсу — надати відвідувачам основну інформацію: про історію та новини компанії, опис діяльності, переваги, перелік наданих послуг або каталог товарів, прайс, контактні дані.

Вартість сайту-візитки цілком доступна не тільки підприємствам або компаніям, але й будь-якому підприємцеві і приватній особі, що веде публічну діяльність. Фахівці агентства «Фенікс Медіа» незалежно від масштабів роботи і виду діяльності Замовників до розробки кожного нового ресурсу підходять з особливою відповідальністю,

щоб, зрештою, отримати оригінальний продукт, який не загубиться на тлі конкурентів. До нас Ви можете звернутися і в тому випадку, якщо вже маєте власну ідею, як виглядатиме онлайн-візитка, і в тому, якщо Вам потрібен сайт-візитка під ключ, починаючи від розробки його концепції, вибору доменного імені і забезпечення хостингу. Ви можете також покласти на плечі наших фахівців і подальший супровід ресурсу (підтримку, оновлення або редизайн). Скільки часу буде створюватися сайт-візитка і якою буде його ціна, в кожному випадку визначається індивідуально.

 

 

Корпоративний сайт 

 Корпоративні сайти є одними з найбільш затребуваних продуктів. За допомогою такого ресурсу підприємство може одночасно вирішувати декілька завдань: просувати компанію в середовищі Інтернет, оперативно інформувати про майбутні і минулі події, рекламувати продукти й послуги, створювати імідж «просунутої» організації, вирішувати питання комунікацій всередині і поза компанією. Корпоративний сайт може містити від кількох десятків до кількох сотень сторінок. На нього покладається велика кількість функцій:

* надати в середовищі Інтернет повну інформацію про діяльність підприємства;

* забезпечити зворотний зв'язок з клієнтами і партнерами;

* зібрати й аналізувати інформацію про відвідувачів;

* надавати споживачам низку спеціалізованих онлайн-сервісів;

* забезпечити пошук нових фахівців для компанії тощо.

Залежно від складності та обсягів робіт на створення корпоративних веб-сайтів може знадобитися від одного тижня до місяця. Роботу над корпоративним сайтом агентство «Фенікс Медіа» починає з підготовки технічного завдання, у якому обумовлюються всі вимоги до дизайну і функціональності та додаткові послуги — реєстрація доменного імені, вибір технічного майданчика. Готовий ресурс тестується, а Замовник отримує безкоштовні навчальні консультації з управління сайтом. При необхідності Ви завжди можете замовити в агенстві «Фенікс Медіа» просування та технічну підтримку сайту. На Ваші запитання щодо корпоративного інтернет-сайту дасть відповідь наш фахівець: за телефоном 0 (98) 30-35-777 чи за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 

Інтернет портал 

Створення інтернет-порталу має на меті залучення великої кількості відвідувачів. Для цього необхідно забезпечити зручну навігацію, а також подбати про розміщення на ресурсі цікавих матеріалів. Інтернет-портал — це об'ємний розгалужений ресурс з великою кількістю інформації і інтерактивних сервісів. Кількість розділів порталу може досягати сотень і тисяч сторінок. Залежно від призначення інтернет-портали можуть бути публічними або корпоративними: перші адресуються широкій аудиторії, другі створюються спеціально для людей, що безпосередньо причетні до конкретної організації (співробітники, партнери, клієнти).

Портали можуть відрізнятися за тематикою: одні ресурси присвячуються конкретному напрямку (література, автомобілі, кіно, розваги), на інших одночасно охоплюються найрізноманітніші теми. Залежно від завдань визначається належна структура та інтерактивні інструменти сайту (форуми, чати, голосування, система пошуку, блоги тощо). Розробка інтернет-порталу в агентстві «Фенікс Медіа» передбачає декілька етапів: розробку концепції, структури та дизайну ресурсу, налаштування робочої платформи, тестування готового продукту. Залежно від складності проекту, на проведення всіх робіт може знадобитися від 15 і більше робочих днів.

Поставити запитання або замовити інтернет-портал Ви можете за телефоном: 0 (98) 30-35-777.

 

 

Інтернет-магазин 

 Просунуті споживачі вимагають від продавців товарів і постачальників послуг максимального комфорту: інтернет магазин — відмінний засіб для задоволення їх побажань. Агентство «Фенікс Медіа» допоможе Вам найближчим часом відкрити і запустити власну онлайн-вітрину. Створення інтернет-магазину під ключ в залежності від масштабів і складності робіт може охолити від одного тижня до місяця. Ресурс може працювати на базі універсальної системи управління контентом, однак за бажання Замовника можна створити індивідуальний програмний код, щоправда, вартість робіт та обслуговування такого сайту істотно збільшується. Основна ідея будь-якого інтернет-магазину — можливість здійснення вибору, замовлення й оплати товару, що сподобався, в режимі он-лайн. При цьому, як правило, не має значення місцезнаходження покупця — доставка також організовується продавцем (покупцеві необхідно вибрати найбільш зручний за вартістю спосіб). Інтернет-магазин може виконувати лише свою основну функцію — забезпечувати безпосередній онлайн-продаж, або ж одночасно грати роль корпоративного ресурсу. Замовляючи в агентстві «Фенікс Медіа» сайт інтернет-магазин, Ви отримуєте працездатний ресурс з оригінальним дизайном, надійною системою управління, дружнім інтерфейсом і зручним пошуком. Якщо маєте запитання або терміново потрібен сайт інтернет-магазин під ключ, телефонуйте: 0 (98) 30-35-777.

 

 

Флеш-сайт

Яким би красномовним не був текст на сайті, проте ефектні рухомі графічні об'єкти можуть привернути увагу ще більшої кількості користувачів! Саме тому все частіше в Інтернеті зустрічаються яскраві та динамічні флеш-сайти.

Агентство «Фенікс Медіа» допоможе Вам зробити відмінну презентацію проекту, товарів або послуг і подбає про те, щоб анімації якісно відображалися в будь-якому браузері. Враховуючи особливості і «слабкі» місця флеш-технологій («вага» і труднощі пошукового просування засобами анімації), ми можемо запропонувати «комбінований» варіант (скажімо, створити ефектну заставку поряд зі звичайним статичним сайтом). Хочете знати подробиці? Просто зателефонуйте нам: 0 (98) 30-35-777.

 

 

Сайт установи 

Чи варто створювати сайт навчального або медичного закладу, сайт школи, сайт міста чи будь-якої іншої публічної організації? Яку користь вони можуть принести? Якщо Ви хочете привернути увагу певної аудиторії, шукаєте нові канали зв'язку, вважаєте за необхідне організувати цілодобовий зворотний зв'язок або вибираєте найбільш ефективний і доступний інструмент для іміджевого просування, то створення сайту установи допоможе Вам у вирішенні всіх цих питань!

Створення сайту освітньої установи дозволить «розвантажити» працівників шкіл, яким не доведеться шукати спосіб сповіщення батьків про майбутню подію. Наприклад, учні та батьки будуть вдячні керівництву школи за надання в онлайн-режимі розкладу уроків, занять на факультативах і гуртках, а також за розміщення електронних бібліотечних матеріалів. На майданчику ресурсу також можна помістити інформацію про досягнення і поточних потребах навчального закладу.

У деяких випадках ресурс, крім іміджевих дивідендів, може принести і реальну матеріальну вигоду. Наприклад, якщо організація надає платні послуги. Так, створення сайту міста його власникам може забезпечити додатковий дохід у вигляді оплати за розміщення реклами та

приватних платних оголошень. Приватний ВНЗ за допомогою ресурсу може проводити платне дистанційне навчання та підготовку до іспитів. Щоб забезпечити ресурсу достатню функціональність і отримати від нього максимальну віддачу, довірте створення сайту школи та будь-якого іншого закладу професіоналам — команда агентства «Фенікс Медіа» врахує галузеву специфіку і запропонує найбільш раціональне рішення щодо дизайну й управління інтернет-проектом.

 

 

Інформаційний сайт 

Будь-який сайт, основним завданням якого є не безпосередні продажі, а в першу чергу інформування про що-небудь, прийнято називати інформаційним. Наприклад, той самий сайт-візитка або представницький сайт якої-небудь організації, де не передбачені інтерактивні сервіси, в першу чергу є інформаційними ресурсами. Створення інформаційного сайту — відмінне рішення в тому випадку, якщо необхідно привернути увагу аудиторії, розповісти про товари і послуги. Замовивши створення корпоративних та інформаційних сайтів в агентстві «Фенікс Медіа», Ви отримуєте можливість при помірних грошових вкладеннях впевнено розвивати свій бізнес і розширювати географічну присутність.

На такому ресурсі в його основних розділах Ви зможете самостійно розміщувати необхідну кількість новин і рекламних матеріалів (тексти, фото, файли), а завдяки передбаченій структурою ресурсу формі замовлення, Ваші клієнти одержують можливість в будь-який час направляти запити на адресу Вашої електронної пошти.

 

 

 

2. Підтримка і супровід веб-сайту.

 

Щоб відповісти на запитання, чи потрібна Вам підтримка веб-сайту, наведемо простий приклад. Купивши мобільний телефон, Ви напевно не залишаєте його «напризволяще» — періодично його підзаряджаєте, заповнюєте телефонну книгу, закачуєте улюблену музику і цікаві фотографії. Якщо це досить дорога модель, то швидше за все не пошкодували грошей на красивий і зручний футляр та спеціальну плівку для екрану, а з часом поміняли й акумулятор. Ваш інтернет-ресурс потребу такого ж догляду — для нормальної життєдіяльності потрібні регулярна інформаційна та технічна підтримка сайту.

Повільно завантажуються сторінки, не витримують напливу відвідувачів, внутрішні накладки, відсутність сервісів і цікавої інформації — все це свідчить про те, що підтримка інтернет- сайту відсутня або проводиться не на належному рівні. Все це відштовхує користувачів і викликає «гнів» з боку пошуковиків, які починають ігнорувати ресурс. Якщо Ви не встигаєте з проведенням всіх регламентних і щоденних робіт, довірте супровід сайту зовнішнім фахівцям, які подбають про працездатність, конкурентноспроможність та ефективність Вашого ресурсу.

Агентство «Фенікс Медіа» забезпечує створення і підтримку сайту на професійному рівні: ми не залишимо Вас із бізнесом наодинці! Щоб дізнатися всі подробиці, телефонуйте: 0 (98) 30-35-777.

 

 Технічна підтримка сайту

Технічне обслуговування сайту, як правило, охоплює:

* реєстрацію та продовження доменів, підбір та ведення хостингу;

* загальний моніторинг, виявлення й усунення технічних помилок, запобігання збоїв;

* забезпечення антивірусного захисту;

* резервне копіювання;

* управління поштовим сервісом;

* оновлення інформації;

* розширення функціональних можливостей ресурсу (програмування);

* при необхідності можна перенести сайт на інший майданчик (хостинг).

Крім того, замовивши професійну техпідтримку сайту, власник ресурсу також завжди може розраховувати на надання кваліфікованих консультацій з боку досвідчених фахівців. Вартість технічної підтримки в кожному окремому випадку різна — вона залежить від складності сайту та обсягу робіт.

Команда агентства «Фенікс Медіа» допоможе Вам підтримувати свій сайт у повній бойовій готовності всі 365 днів на рік!

 

 

Інформаційна підтримка сайту

 Ви не будете 100 разів перечитувати одну і ту саму книгу, чи не так? Так само й відвідувачів інтернет-ресурсів не зможе захопити навіть украй цікавий, але застарілий матеріал. «Термін придатності» будь-якого сайту практично необмежений, щоправда за умови, що з ним постійно проводяться роботи з удосконалення та оновлення.

Обслуговування будь-якого інтернет-пректу — це інформаційна і технічна підтримка сайту. Найчастіше власник не приділяє їм уваги, дивуючись низьким показниками відвідуваності і віддачі. Інформаційна підтримка сайту (робота з текстовими і графічними об'єктами) охоплює досить широкий спектр робіт:

* збір, підготовку та публікацію необхідних матеріалів (контенту), в тому числі рекламних (рекламний копірайтинг);

* розробку і підготовку новин;

* роботу із запитаннями та коментарями відвідувачів;

* адаптацію та оптимізацію матеріалів під вимоги користувачів і пошукових машин (seo-копірайтинг);

* управління інтерактивними елементами та створення нових розділів;

* підтримку багатомовних версій ресурсу.

Основним інструментом для залучення відвідувачів і для переконання щось купити чи замовити є текст. Причому він має значення і для читачів, і для пошукових машин, які мусять привести користувачів на Ваш ресурс.

Як показує практика, оптимальний вихід — довірити копірайтинг спеціалізованій студії, що професійно займається створенням статей, прес-релізів, нарисів, новин тощо. Якщо потрібні статті для пошуковиків, то до Ваших послуг людина, яка спеціалізується у seo- копірайтингу. Якщо необхідно привернути увагу до певного товару, то мова йтиме про тексти, які продають і вимагають особливої майстерності створення.

Для грамотного подання новини, яку «підхоплять» ЗМІ, потрібен якісний прес-реліз, який знову ж таки, створить фахівець.

Агентство «Фенікс Медіа» надає послуги копірайтингу: наші фахівці підготують для Вас цікаві текстові матеріали, що допоможуть привернути до Вашого ресурсу увагу цільової аудиторії і забезпечать «лояльність» пошуковиків.


 

3. Створення банерів

 

І діти, й дорослі люблять книги з картинками, тому і бажання клікнути по барвистій анімації у користувачів виникає куди частіше, ніж по чорно-білим текстовим рядкам. Якщо Ви шукаєте інструмент, що допоможе поліпшити відвідуваність ресурсу, впізнаваність компанії або привернути увагу до події, подумайте про створення анімованого банера, який певною мірою дозволить управляти Вашою потенційною цільовою аудиторією.

 

Створення банерів - процес «творчо-технічний», тому для отримання очікуваного ефекту необхідна одночасна участь грамотного програміста і досвідченого дизайнера. Звертаючись до агентства «Фенікс Медіа», Ви довіряєте створення рекламного банера саме таким фахівцям. Розкажіть нам детальніше про свій продукт і ті емоції, які він має викликати у користувачів, а наші фахівці допоможуть Вам визначитися з концепцією, сценарієм, типом (статичний, динамічний), розміром банера (повнорозмірні, вертикальні, квадратні «кнопкові»). Після того, як Вам вдасться розкрутити сайт і його відвідуваність досягне певного рівня, у Вас напевно з'являться пропозиції щодо банерного обміну. Замовте банери для сайту в агентстві «Фенікс Медіа — і вже найближчим часом отримаєте додатковий потік відвідувачів і збільшення обсягів замовлень та продажів.

 

Створення флеш-банера - Чим яскравіше і правдивіше представлений образ, тим краще його запам'ятовують! Саме тому яскраві і "живі" рекламні картинки дають більшу віддачу, ніж текстові заклики. Фахівці агентства «Фенікс Медіа» розкажуть Вам про всі переваги та особливості банерів різних форматів (JPG, gif та flash), щоб Ви обрали найоптимальніший.

Щоб створити дійсно ефективні флеш-банери для сайту, необхідно провести підготовчу роботу: познайомитися з особливостями ресурсу і рекламованих продуктів, розробити концепцію та детальний сценарій майбутньої анімації. На цьому етапі визначається і оптимальний розмір банера.

Після цього здійснюється підбір відповідних графічних об'єктів та визначення належних колірних рішень: готовий банер мусить органічно вписатися в загальний дизайн сайту. По завершенню робіт проводиться тестування, яке дозволяє переконатися в тому, що динамічна картинка (флеш-банер) буде адекватно відображатися у всіх браузерах. З будь-якими запитаннями про створення банерів звертайтеся до нас за телефоном: 0 (98) 30-35-777.

 4.    Веб-дизайн в  агенції «Фенікс Медіа».


Веб дизайн - це не тільки красива картинка, це довів свою ефективність маркетинговий інструмент і зручний засіб комунікації зі своїми споживачами. Якщо Ви шукаєте новий доступний спосіб донесення важливої ​​інформації до своєї цільової аудиторії, пора задуматися про власний сайт і його професійне просування.
Відвідуваність і віддача сайту не менш ніж на 50% залежить від його оформлення, причому мається на увазі як структура і навігація ресурсу, так і його візуальна привабливість.
При розробці web-дизайну важливо враховувати всі особливості цільової аудиторії (вік, стать, фінансовий стан, географію). Вашому відвідувачеві на сайті має бути максимально комфортно:

   
- його не повинна дратувати обрана колірна гама, шрифт і графічні об'єкти,
   
- оформлення повинне бути гранично ясним для визначення сегмента аудиторії, якій адресується сайт (занадто «пихатий» дизайн, наприклад, відштовхне покупця, що цікавиться продукцією економ-класу),
   
- спосіб «переміщення» по сторінках і пошук потрібної інформації не повинні викликати зайвих питань,
   
- логічна структура розділів повинна бути гранично ясною, а всі основні блоки повинні перебувати «в межах видимості»,
   
- час, достатній для «орієнтації» на сайті має бути мінімальним.

Замовляючи веб дизайн в
агенції «Фенікс Медіа», Ви отримуєте ресурс, який дозволить викликати у Вашого споживача тільки приємні емоції та відгуки, а, отже, і хорошу конверсію. Уточнити всі деталі Ви можете прямо зараз - по телефону.

 


Дизайн веб сайтів   

Користувачі не бачать - що твориться «всередині» інтернет-ресурсу, зате вони моментально реагують на його зовнішнє оформлення. Саме тому величезну роль у подальшій долі кожного інтернет-проекту відіграє дизайн веб сайтів і дизайн веб сторінок.
Наскільки зручно буде відвідувачам на Вашому ресурсі і наскільки він буде привабливим з естетичної точки зору, залежить від того - наскільки якісно був виконаний дизайн веб сайтів.
До його розробці підходять вже після того, як було узгоджено технічне завдання, затверджена основна концепція ресурсу, визначено його логічна побудова. Розробка веб дизайну - це в буквальному розумінні намальована картинка головної і всіх інших сторінок сайту (розділів), а також всіх інших необхідних елементів.
Створення веб дизайну подразумеваєт підготовку одного або декількох ескізів (за погодженням з Замовником), виконаних за допомогою спеціальних графічних програм. Після того, як один з варіантів затверджений, здійснюється остаточна корекція, і матеріали передаються на верстку. Якщо при створенні сайту використовується універсальна система управління (CMS), то розробка веб дизайну здійснюється на основі готових шаблонів, що не заважає створювати оригінальні, несхожі ні на один інший макети.
Дизайнери
агенції «Фенікс Медіа» створять для Вас ефектні впізнавані ресурси з відмінними споживчими якостями та функціональними можливостями.
З усіх питань, які стосуються веб дизайну в Україні, звертайтеся до нас по телефону або через e-mail.

 


Не працює сайт. Хто винен? 

 
   
1.  Чому в Інтернеті так багато непрацюючих сайтів і незадоволених замовників?
   
2.  Чому деяким сайтовладельцам доводиться НЕОДНОРАЗОВО допрацьовувати і переробляти дизайн і структуру свого проекту, причому майже відразу ж після його створення?

Причин цьому може бути декілька. Однак, якщо з Вашим товаром (чи послугами) все нормально, то, швидше за все, помилка в наступному:

   
- При роботі над проектом не були пророблені в повному обсязі підготовчі операції, тому Ви не «вгадали», що потрібно споживачеві, чого він очікує і що хоче побачити на Вашому сайті. Як результат - низька відвідуваність і мінімальний інтерес до ресурсу, а, отже, і мінімальна віддача.
   
- Ви «перестаралися» - захопилися формою, але не приділили достатньої уваги вмісту ресурсу. Підсумок - користувачі заходять помилуватися на красиву картинку, але не виявляють інтересу до самого продукту і не дають реальних результатів у вигляді замовлень і продажів.


 
Чому так буває?

    
Розробкою сайту був зайнятий непрофесіонал, який володіє якимись азами, проте не може створити по-справжньому цікавий і результативний продукт.
          
Як правило, так буває в тому випадку, якщо ресурс створюється людиною-«оркестром», який в одній особі виконує і завдання програміста, і завдання дизайнера, і функції маркетолога (а чи виконує?). Звичайно, схема «3-в-1» обійдеться Вам дешевше. Але чи буде вона ефективною?
    
Замовник не прислухався до рекомендацій розробника і зробив усе по-своєму.
          
Не забувайте, що на сайт треба дивитися з позиції Покупця, а не з позиції Продавця. Якщо Вам подобається якесь поєднання кольорів, це не означає, що воно також сподобається споживачеві.
    
Замовник сам толком не знає, хто його цільова аудиторія.
На жаль, таке теж буває дуже часто. 

 Команда агенції «Фенікс Медіа» працює з тими, кому сайт або логотип потрібен  для  реального бізнесу.

   
- Ми не економимо на співробітниках - над кожним проектом, незалежно від його масштабу, працює ціла група фахівців, кожний з яких відмінно розбирається в СВОЄМУ напрямку.
   
- Кожен проект ми розбираємо «по поличках» - щоб отримати чітку картину того, що повинно бути в загальному підсумку. Ми починаємо роботу тільки після того, як остаточно зрозуміємо, що хоче побачити Замовник і що потрібно його Клієнтам.
   
- Ми не завжди погоджуємося з Замовником і готові в кожному випадку пояснити свою позицію. Точно так само ми завжди готові втілити будь-яку заслуговує уваги ідею.

 

 

Агенція «Фенікс Медіа» - сайти для  бізнесу!

 


 


Корпоративні сайти є одними з найбільш затребуваних продуктів веб-студій. За допомогою такого сайту підприємство може одночасно вирішувати декілька завдань: просування компанії в Інтернет, інформування про майбутні і минулі події, реклама продуктів і послуг.