Прем'єра

Відеофільми
Корпоративні фільми

Корпоративний фільм — найдієвіший засіб впливу на цільову аудиторію, престижна складова Вашої компанії, її високої репутації та тривалого успіху!

Переваги. Формат корпоративного фільму — найзручніший для отримання відомостей про фірму, її структуру, цілі та завдання. Завдяки високій інформативності корпоративний фільм переконує краще, ніж інша реклама, а використання у ньому комп'ютерної графіки (схем, діаграм, креслень тощо) підсилить ефективність перегляду.

Аудиторія: клієнти, потенційні споживачі, ділові партнери, а також співробітники й персонал фірми.

Використання. Змістовні та емоційні — корпоративні фільми не лише наочно представляють компанію, але й формують корпоративний дух і стосунки в колективі. Відтак, диски з таким фільмом можна роздати партнерам по бізнесу, демонструвати на виставкових стендах чи представити на розгляд колективу для роз'яснення місії компанії, її цілей та завдань. З піар-метою такі фільми транслюються на центральних чи регіональних телеканалах.

Робота над фільмом. Ми забезпечимо весь процес створення корпоративного фільму: розробку й обґрунтування концепції, сценарій, зйомку, монтаж, графіку, озвучування, тиражування.

Оптимальна тривалість фільму — 10-20 хвилин, робота над ним охопить 1,5-2 міс. Вартість залежатиме від кількості знімальних днів, кількості й місця розташування знімальних майданчиків, рівня графіки, а також від обладнання й техніки, які будуть використані в роботі.

 

Презентаційні фільми

Презентаційний фільм — ефектний та ефективний спосіб просування Ваших товарів і бізнесу!

Переваги. Відеопрезентація товарів і послуг незамінна під час виставок, конференцій, а також при зустрічах і переговорах із партнерами. Яскравий і динамічний відеоряд, привабливе оформлення та оригінальна комп'ютерна графіка позитивно відтворять Вашу компанію та продукцію для потенційного споживача.

Аудиторія: потенційні споживачі,клієнти та партнери по бізнесу.

Види презентаційних фільмів.

Відеокаталог — динамічна і яскрава демонстрація зразків пропонованої Вами продукції. Це найпростіший та найшвидший спосіб створення якісної відеопродукції.

Технічний фільм — для компаній, що виготовляють товари промислового призначення і наукоємну продукцію. Це своєрідний відеодовідник про той чи інший товар, його принцип дії, переваги й технічні характеристики, сферу застосування.

Власне презентаційний фільм — це Ваша компанія в історії розвитку та персоналіях. Інтерв'ю та відео портрети — обов'язкові складові такої роботи. А фотографії, архівне відео, документи, відгуки гармонійно впишуться в сюжетну лінію та ілюстративно представлять етапи становлення компанії.

Використання. Виставки, семінари, плазмові панелі, демонстраційні зали — найліпші місця, щоб Вашу презентацію не просто помітили, але й оцінили. Навіть у велелюдних місцях (як-от виставки) презентаційний фільм не обділять увагою завдяки динамічному відеоряду та стильному оформленню. Також диски із записаним фільмом — чудовий подарунок для партнерів та клієнтів компанії.

Робота над фільмом. Забезпечимо весь процес створення презентаційного фільму: розробку ідеї, сценарій, визначення дійових осіб, об'єктів та майданчиків для зйомки, власне зйомку, монтаж, графіку та дизайн, озвучування й тиражування. Тривалість фільму може коливатися від 5 до 30 хвилин. Робота виконується за 1,5-2 міс. Вартість залежатиме від кількості знімальних днів, кількості й місця розташування знімальних майданчиків, рівня графіки, а також від обладнання й техніки, які будуть використані в роботі.

 

Навчальні фільми

Краще один раз побачити: побачене в навчальному фільмі запам'ятовується ефективніше, ніж прочитане або почуте!

Переваги. Вчити іноземну мову, займатися фітнесом, доглядати за немовлям або й освоювати нову посудомийну машину куди легше з навчальним фільмом! Загальноосвітні чи створені з корпоративною метою, такі фільми чудово засвоюються і ефективно сприймаються глядачами. За допомогою якісного фільму керівникові під силу самостійно організувати навчання й підвищення кваліфікації своїх працівників, провести тренінг чи опанувати правила пожежної безпеки. Навчальні фільми — реалістичні за сюжетом, з доведеними фактами, що перевіряються фахівцями-експертами.

Аудиторія: широке коло телеглядачів (коли йдеться про освітній проект), персонал і керівництво будь-яких фірм і компаній, а також потенційні покупці технічної продукції.

Використання. Навчальні фільми ідеально впишуться у формат телевізійних трансляцій, можуть стати складовою телевізійних програм. Фільм для персоналу найкраще використати як основу для серії тематичних занять (тренінгу), а з корпоративною метою — як відеодовідник для співробітників компанії. Технічну ж новинку можна продавати одразу з касетою чи диском — такою собі відеоінструкцією з використання товару.

Робота над фільмом. РА «Фенікс Медіа» бере на себе весь попередній комплекс робіт, пов'язаний зі сценарієм, організацією знімального процесу, монтажні роботи. Також створюємо електронні схеми, таблиці, графіки, обробляємо ілюстрації для навчального фільму, а також озвучуємо його. Тривалість навчального фільму щоразу різна: це може бути і 5, і 45 хвилин відео. Якщо тематика фільму доволі широка, можна отримати й кількасерійний продукт. Від тривалості та наповнення фільму буде залежати його вартість та тривалість роботи над ним.

 

Документальні фільми

Документальний фільм — життя, як воно є!

Переваги. Складні за композицією, документальні фільми в першу чергу відтворюють навколишні реалії. І надають цим реаліям емоційних акцентів. Від розташування акцентів та від авторського бачення реалій власне й залежить оцінка глядачем тієї чи іншої проблеми, людини чи об'єкта, про які йдеться у фільмі. Дослідження з проблем СНІДу чи наркоманії, відеозамальовки про передвиборну діяльність кандидатів, розповіді про життя малюків у дитячому будинку — різні за тематикою, ці фільми мають бути перш за все цікаві для глядачів, мусять спонукати до співпереживання, викликати позитивні відчуття. Працюючи над документальним фільмом, ми не просто обробляємо інформацію. Ми пронизуємо сюжет емоційною лінією, завдяки якій переглянути фільм буде цікаво й через певний час.

Аудиторія: щонайширше коло глядачів.

Використання. Документальні фільми на соціальні теми, як правило, транслюються на телеканалах, власне як і передвиборні фільми. А ось фільм до ювілею — прекрасний початок Вашого приватного свята, гості з радістю переглянуть його у стінах банкетної зали.

Робота над фільмом. Розробляємо сценарій з оригінальними рішеннями, організовуємо та проводимо зйомки, виконуємо монтаж, титрування та озвучування фільму. Тривалість документального фільму — 20-40 хвилин, робота над ним охопить 1-2 міс. (зйомки можуть відбуватися й протягом року, якщо йтиметься про відтворення події у часі).

 

Рекламні фільми

Гроші за високу якість: компанії, що замовляють рекламні фільми, отримують найбільш дієвий інструмент для просування бізнесу!

Переваги. Непрості у створенні і недешеві, однак саме рекламні фільми здатні вирішити найрізноманітніші маркетингові завдання компанії. Відтак, попереднім етапом нашої роботи є аналіз очікувань потенційного споживача та прогнозування впливу на нього. А після отримання від Замовника технічної інформації ми беремося за написання сценарію. Рекламні фільми від  рекламного агентства «Фенікс Медіа» — це щоразу новий, ексклюзивний продукт. Шаблонів тут не існує, і лише творчий підхід дозволяє домогтися прогнозованого й бажаного результатів.

 

Види рекламних фільмів:

- інформаційні, що створюються на основі реальної організації Вашого бізнесу, конкретних маркетингових завдань і наданої технічної інформації; такі фільми, як правило, не потребують постановних зйомок і участі акторів, тому відносно недорогі;

- постановні, що створюються за допомогою образу компанії або продукції (послуг); для реалізації сценарію залучаються актори (як професійні, так і Ваші співробітники), проводяться студійні зйомки, використовуються спеціальне освітлення й декорації.

Аудиторія — доволі різна: як потенційні споживачі, колеги й партнери по бізнесу, так і широке коло телеглядачів.

Використання. Вдало та якісно виготовлений рекламний фільм — напрочуд ефективний інструмент Вашого бізнесу. Вас помітять на виставках і презентаціях, семінарах і ділових переговорах. А фільм, що транслюється на регіональному ТБ, неодмінно приверне увагу споживачів і потенційних бізнес-партнерів.

Робота над фільмом. Розпочавши з оригінальної ідеї та сценарію, ми організовуємо знімальний процес, добираємо акторів, проводимо зйомки, виконуємо монтаж. Спеціально для фільму створюємо комп'ютерну графіку та музичне оформлення, титруємо та озвучуємо його. Вартість рекламного фільму безпосередньо залежить від маркетингових завдань і способу його виробництва. Робота може коштувати й 1 тис.$, і 10 000 тис.$ — кожний високоякісний продукт матиме свою конкретну ціну. Тривалість фільму обмежується 5-30-ма хв., а на роботу відводиться приблизно 2 міс.