Прем'єра

Відеореклама

Рекламні ролики

Відеореклама — ефективний засіб просування товарів і послуг на ринку і водночас важлива складова проведення усієї рекламної кампанії. За умов чіткого окреслення завдання, аудиторії споживачів та правильного розрахунку витрат саме відеорекламі під силу збільшити рівень продажів, сформувати образ компанії чи бренду.

 

Якими бувають відеоролики і як не помилитися з вибором?

Відповідно до мети, відеоролики бувають:

іміджеві (мета — поліпшити впізнаваність фірми, сформувати її позитивний імідж);

комерційні (мета — збільшити продажі за допомогою реклами).

Відповідно до способу виробництва, ролики поділяються на:

інформаційні (міні-репортаж про переваги певних товарів чи послуг);

постановні (із залученням акторів і застосуванням спецефектів);

ролики на основі 3D графіки (поєднання відеоряду з комп'ютерною графікою);

мультиплікаційні (головні герої — анімаційні персонажі, яскраві та легкі для запам'ятовування).

Використання 2D, 3D графіки,flash-анімації можливе в усіх видах роликів (скажімо, пекшот, заставка тощо).

 

Відповідно до призначення, ролики бувають:

• ті, що створюються для трансляції на ТБ;

• ролики для виставок, презентацій, переговорів.

Рекламне агентство «Фенікс Медіа» пропонує виготовлення рекламних роликів усіх видів. Ми завжди допоможемо обрати ролик, що найбільш точно співпадатиме з Вашими рекламними цілями. Від ідеї та сценарію до знімально-монтажних робіт, озвучування й тиражування — ми забезпечуємо весь процес створення відеороликів.

Як ми співпрацюємо з Клієнтом?

Якщо постпродакшн — це переважно компетенція нашої творчої групи, то над початковими етапами створення відеоролика ми працюємо разом із Вами, шановний Клієнте.

Для початку — бриф. Це письмове оформлення ідеї ролика, його дизайну, контексту, завдань і очікуваних результатів. У брифі ми максимально точно визначаємо цільову аудиторію та методи впливу на неї.

Сценарій. Це яскрава й приваблива «обгортка» для рекламних повідомлень. Адже створення відеоролика — це наче зйомка міні-фільму зі своїм концентрованим сюжетом та емоційними акцентами.

Кадрування. Потому як Ви затверджуєте сценарій, починається робота режисера. Це цікавий творчий процес, результат якого — позитивні емоції глядачів. Ми узгоджуємо з Вами креатив і представляємо сценарій ролика у кадрах.

Вартість. Однозначно відповісти на запитання «Скільки коштує відеоролик?» неможливо. Ціна буде коливатись залежно від Ваших потреб і кінцевого результату. Кошторис може містити десятки позицій. Спочатку прораховується його оцінний варіант, потім — фінальний. По суті реклама — це визначальна особливість Вашого бізнесу, «обличчя» Вашої компанії. Та навіть при обмеженому бюджеті її можна зробити ефективною!